PFREUNDT Latvijā sadarbībā ar Alfis jau kopš 2004.gada

PFREUNDT ir pasaulē plaši pazīstams un specializēts mobilo svēršanas sistēmu izstrādes un pārdošanas uzņēmums, kas dibināts 1979.gadā Vācijā. Mūsu pārstāvētās svaru sistēmas pamatā tiek izmantotas tādās industrijās kā ieguves rūpniecība un atkritumu apsaimniekošana.

Uzņēmuma vēsturi raksturo novatoriskais gars un inovāciju spēks. Tas šodien padara PFREUNDT par pieprasītu risinājumu nodrošinātāju mobilajām un stacionārajām tehnoloģiskajām iekārtām. Pašlaik visā pasaulē tiek izmantotas apmēram 40.000 PFREUNDT sistēmas.

Tie ir izturīgi un efektīvi – jūs variet paļauties uz novatoriskajiem PFREUNDT svariem. Papildus mēs spējam veikt to uzstādīšanu jūsu izvēlētajā vietā, kā arī mūsu servisa komanda nodrošina visu nepieciešamo ikdienas atbalstu svaru sistēmu lietošanā.

PFREUNDT prospekts

Kvalificēti padomi

Uzstādīšana un kalibrēšana 

Izbraukuma serviss 

Visaptverošs klientu atbalsts

Alfis komanda piedāvā iespējas uzstādīt un kalibrēt svaru sistēmas gan Terex|Finlay, gan citu industriālo zīmolu tehnikai un iekārtām. Vienlaikus spējam nodrošināt PFREUNDT svaru verificēšanu atbilstoši LNMC standartiem un noteikumiem.

Mūsu iespējas ļauj aprīkot sekojošus tehnikas veidus:

Kā moderns un novatorisks risinājumu nodrošinātājs, PFREUND aicina klientus izmantot arī attālināto piekļuvu saviem svaru sistēmas datiem. Tīmekļa portāls sniedz ērtu piekļuvi klienta svēršanas datiem jebkurā laikā un vietā – izmantojot datoru vai viedierīci. Tie ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

PFREUNDT portāla pieeja:

Miks Užulis

Pārdošanas vadītājs
+37129336266
miks.uzulis@alfis.lv