Oriģinālās rezerves daļas – kad vien tās jums nepieciešamas

Izmantojot mūsu globālo loģistikas un izplatītāju tīklu, mūsu centrālajās noliktavās ir pilns oriģinālo Finlay rezerves daļu klāsts jūsu tehnikai. Vienlaicīgi Alfis mērķis ir panākt, lai jūs tehnika darbotos 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

Mēs esam apņēmušies klientiem piegādāt pareizās detaļas maksimāli īsā laika periodā. Tikai oriģinālās Finlay rezerves daļas garantē jūsu tehnikas un aprīkojuma drošu un pareizu darbību un uzticamību, un galu galā nodrošina to izcilu veiktspēju. Mūsu zinošie produktu speciālisti palīdzēs nodrošināt, ka saņemat tieši to, kas jums nepieciešams.

 

Mēs, Finlay, drupinātāju un sijātāju klāstā esam ieviesuši jaunus 500 un 1.000 motorstundu stundu hidraulisko filtru servisa komplektus. Šie oriģinālie filtru komplekti ir izstrādāti, lai nodrošinātu vienkāršu apkopju veikšanu visām jūsu Finlay hidraulisko filtru apkalpošanas prasībām. Viens pasūtījuma artikula numurs padara  komplekta pasūtīšanu iespējami vienkāršāku. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mūsu hidraulisko filtru komplekts var ietaupīt laiku, naudu un palīdzēt paātrināt profilaktiskās apkopes grafiku, lūdzu, sazinieties ar Alfis speciālistiem.

Finlay rezerves daļas

Finlay rezerves daļu skaidrojošais katalogs

Rezerves daļas un aprīkojums dažādām situācijām

WORKS FOR YOU.

Andris Dilāns

Vecākais rezerves daļu konsultants
+37129401400
andris.dilans@alfis.lv